o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

sobota, 29 listopada 2014

* kartonowe AUTO

Chorować zazwyczaj nie lubimy. Wiadomo, wszystko męczy, wkurza i drażni. Ale są i plusy takiego bytowania w domu. My ze Stasiem postanowiliśmy spędzić nasz czas wspólnego furczenia nosem na budowie Kartonowego Bolida! HA! Jak zwykle pudła z "owadowego" sklepu nie zawiodły:) co umocniło moją opinię o nich, iż są rewelacyjnym materiałem do "budowania" zabawek :).

Co więcej, moje "zbieractwo" po raz kolejny się przydało :)  plastikowe butelczyny po szamponach wkomponowały się idealnie w "deskę rozdzielczą" jako schowki na różne niezbędne w aucie rzeczy - tj. kredki, mamonę, telefon itp.:)

 HEJO, OTO MÓJ NOWY BOLID!


PRZÓD PREZENTUJE SIĘ NASTĘPUJĄCO:

...nie, to nie są "cycuszki" tylko ŚWIATŁA :D

 Z BOKU SĄ WLEWY DO TANKOWANIA
(korki od szamponowych butelek)
                                                         A POD MASKĄ JEST TAJNY SCHOWEK
CAŁOŚĆ WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:  A TU Z KIEROWCĄ:


  MÓJ PULPIT STEROWNICZY MA WSZYSTKO
CO POTRZEBA
kierownicę, światełko oraz mnóstwo schowków na podręczne rzeczy


 Auto pierwotnie miało mieć jeszcze kilka innych rzeczy... kółka z dna butelek PET, daszek, światła tylne... ale niestety, nasz Dzieć jak zobaczy jakąś wersję, to dosyć stanowczo oponuje, w kwestii jej późniejszego udoskonalenia :) Więc jest, jak jest i też jest świetna zabawa :D                                    DO ZOBACZENIA!!!3 komentarze:

 1. SUPEROWE!!!!!!!!!!!!! hi, hi... i nie trzeba wrzucać 2zł :-). GRATULUJĘ POMYSŁU I WYKONANIA . e. a

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Marto - gratuluję wyobraźni i pasji! Pani miłość do dziecka i twórcze podejście do jego wychowania jest po prostu urzekające! Wydaje mi się, że niewiele matek tak potrafi... Yyyy, tzn. zapewne wszystkie kochają swoje dzieci, w to nie wątpię, tylko nie wszystkie tyle czasu poświęcają wspólnym zabawom, które jak wiadomo, są bardzo ważne w procesie rozwoju małego człowieczka:) Życzę wytrwałości i jeszcze więcej radości ze wspólnych zabaw!
  Nowy znajomy z branży "dzieciaczkowatej" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Medal za pomysłowość i zdolności. Staś ma mamę na medal.

  OdpowiedzUsuń