o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

niedziela, 10 marca 2013

* motyl

Ostatnimi czasy, ku naszej niekłamanej radości, nasz Dzieć zaczął przepadać za czytaniem książeczek. Co prawda jak na razie przy wykorzystaniu jakże potrzebnej umiejętności czytania rodziców, ale to nie zmienia faktu, że zainteresowanie literaturą jest ogromne. Tak więc na dzień dzisiejszy znam na pamięć już kilka dosyć popularnych wierszyków, których zapamiętanie te kilka lat temu (tj. w szkole podstawowej ;)  sprawiało mi nie wiedzieć czemu ogromną trudność :) Przy okazji poznawania wytworów współczesnych wydawnictw, Stasina zwraca oczywiście uwagę na wszelakie dobro pojawiające się na kartach czytanych książeczek. Ku mojemu zdziwieniu, na prawie każdej stronie, prawie każdej książeczki, pojawiają się stadami bądź w pojedynczych jednostkach MOTYLE. Nawet nie zwróciłabym na to uwagi, ale wprawne oko naszego młodego czytelnika wyłapało te detale bezbłędnie. 

Z tej oto przyczyny powstał nowy Projekt "Motyl". Oto i on:

Teraz podczas czytania książeczek, motyl fruwa obok nas :)


2 komentarze:

  1. Ale słodziak! Pewnie będzie ulubioną zabawką Twojego synka. U mnie podobnie było z gwiazdkami i też gwiazdkę szyłam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczny, kolorowy strasznie, super.

    OdpowiedzUsuń