o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

środa, 29 stycznia 2014

* rakieta

Ostatnio okazało się, iż nasz Dzieć bezczelnie szybko nauczył się obsługi telefonu (niestety mojego...), który do pewnego momentu był tzw. "owocem zakazanym". Do momentu, kiedy jak to zazwyczaj - zwyciężyła wygoda... Niestety nie można mieć wszystkiego: i posprzątanej kuchni i "zabawionego" dziecka. Jednak dzięki obecnej technice udaje się to w pewnym sensie pogodzić. Tak więc Dzieć został obdarzony (nieco na wyrost) zaufaniem i dostał ograniczony akces do pewnych dziecięcych aplikacji. Niestety proces poznawczy dosyć szybko nabrał zawrotnego tempa, o czym zorientowałam się, kiedy usłyszałam, że nasza niewinna Stasina "młuci" bajki na Jutubie (!!?!!)... no, zawsze to lepiej niż jakby zamawiał czołg na allegro... 

I co? I tak już zostało - ja ogarniam kuchnię a w tym czasie Dzieć ogarnia bajki, rzucając mi od niechcenia co jakiś czas kontrolne spojrzenia z kuchennego fotelika. 

Ostatnio po obejrzeniu 78 raz pewnej wywołującej u mnie już torsje bajki, Dzieć zapragnął stać się posiadaczem RAKIETY. A ja, jako zgodny, dobrze wychowany i uczynny rodzic :))), licząc naiwnie na nadchodzące minuty, godziny, ba - DNI (!) ciszy, postanowiłam spełnić jego życzenie (czyt. żądanie). 

Tak więc, jest i rakieta!...
Ciszy niestety nadal brak... :DTrochę po czasie... dokładam małe DIY:


 

 

5 komentarzy:

 1. Niedługo również mnie to czeka ;) ale rakietka jest fenomenalna :D zapraszam w odwiedziny do mnie http://chekoladowaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowita! Do tego zrobiona ręcznie i 100x lepsza od sklepowych zabawek, niesztampowa. Super, podziwiam Twoją pracę i kreatywność. Masz niesamowitą wyobraźnię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję serdecznie :) jakoś tak czasami przyplącze sie jakiś pomysł :) ale to mi daje kopa i napędza, więc działam :)

   Usuń
 3. Tak... Komórka to zło.... U nas to samo i te bajki... Nie są złe oczywiście ale ile można!!!!! A jak się odmówi to cały blok chyba słyszy ten wrzask.... Rakieta jest cudowna. Jesteś niesamowita.

  OdpowiedzUsuń