o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

środa, 9 lipca 2014

* torebki dziewczyńskie

W końcu udało mi się jakoś wygrać z czasem i zająć się czymś, co mnie relaksuje i cieszy. Niestety permanentny brak czasu nie pozwolił mi na stworzenie nowych prac, ale może się jakoś w najbliższym czasie przeorganizuję i wygospodaruję chwilkę na przyjemności :) Na szczęście mam jeszcze kilka rzeczy, którymi nie zdążyłam się podzielić. 

Dziś przedstawiam kolejną sówkową torebkę. Nie wiem skąd ten motyw się wziął, ale mam wrażenie, że przyjął się wśród szyjącej społeczności znakomicie. Szczerze mówiąc, mi też przypadł do gustu, wobec czego postanowiłam go wykorzystać w następujący sposób:

TORBA _ 1: prezentowana już TUTAJ, ale dla przypomnienia...

TORBA _ 2

...niestety więcej zdjęć nie zdążyłam zrobić, ponieważ torebka została szybciutko sprezentowana :)TORBA_3  POMARAŃCZÓWKA

co prawda bez sowy, ale za to z możliwością pokolorowania obrazka według własnego pomysłu, co zapewni 100% oryginalność :)

 Pozdrowienia dla wszystkich wielbicielek toreb, torebek i torebeczek :)))

1 komentarz:

  1. jakie słodziaki :)
    szczęściary te, które zostały obdarowane...

    OdpowiedzUsuń