o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

poniedziałek, 9 lutego 2015

* kreatywnie na kartonie

Uwielbiam siedziec z Bąblem i robić "twórczy nieład" :) Bierzemy największy karton w jakiego posiadaniu się znajdujemy oraz wszystko inne z kategorii "art"co przyjdzie nam do głowy :) Do takich celów polecam wykorzystywanie nawet starych pudeł czy zmiętolonych kartonów, bo zawsze to coś innego niż nudna gładka biała karta z bloku, i do tego zawsze taka sama :)
My z Dzieciem wykorzystaliśmy gruby pofałdowany karton z pudła po bananch, konfetti, kamienie, kredki, flamastry, farby, ścinki +wszelakie inne "zbędne" materiały :) Z tego wszystkiego stworzyliśmy górską osadę :)
 


5 komentarzy:

 1. Takie zabawy dają dużo frajdy, więcej niż gry na komputerze, do których zasiadają coraz młodsi. W przyszłości nie będzie mieć problemów z kreatywnością.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, z pewnością bardzo rozwojowe :-)
  My na razie kredki i tez pudła, głównie po pieluchach :-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, ja uwielbiam takie akcje, gdzie kreatywność i pomysłowość biorą górę nad estetyką i poprawnie kreślonymi znakami. Radość z takich zabaw jest bezcenna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna zabawa! Przyznam że często zaglądam na Twojego bloga, który jest dla mnie skarbnicą pomysłów na zabawy z dziećmi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogromniasto Wam dziękuję... może to trywialne, ale musicie wiedzieć, iż Wasze komentarze są przeogromnym wsparciem do dalszych działań :) pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń