o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

wtorek, 3 marca 2015

* Pani Kurka

Tak to czasem jest, że po pewnym czasie odnajdujemy, tzn. ja odnajduję :) różne rzeczy, które zaczęło się robić i z różnych przyczyn nie skończyło :) Ponieważ Dzieć w swoim "chaosie" zagląda we wszelkie możliwe kąty, wyszperał dzisiaj wykonaną dosyć dawno "Panią Kurkę" :) Brakowało jej jedynie "szlifów" ale ja, jak to ja oczywiście rzuciłam w kąt "na potem"... "Potem" = dzisiaj, co okazało się być dużo za późno na współpracę P. Kurki i Dziecia :)

A skąd P. Kurka się wzięła? 
Swego czasu, kiedy Stasina gustowała w nieco mniej rozwiniętych lekturach niż teraz, zakupiłam mu barwną, ładnie ilustrowaną książeczkę, niestety z niezwykle skąpą i ubogą treścią... Jedynie przez chwilę miałam wyrzuty sumienia po tym jak niezmywalnym markerem uzupełniłam wierszyk własną twórczością, co jak się okazało bardzo przypadło do gustu naszemu Dzieciu :) W celu lepszego zilustrowania przekazywanych treści przygotowałam "żywą" Panią Kurkę, która jak już pisałam odnalazła się nieco za późno... ale nic to :) Skoro się odnalazła, to prezentuję :)


...no, niestety, Pani Kurka się chyba już nie przyda, 
bowiem Dzieć śmiało liczy już do 20 
i nauka liczenia do  3 jakoś go nie fascynuje :)

2 komentarze:

  1. Pani Kurka fajna :-) My teraz też na etapie książeczek ubogich w treść :-D najważniejsze, żeby zwierzątka były ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kurka jest rewelacyjna. Uwielbiam Twoje pomysły! Kurka i ogólnie pomysł na filcowe ilustracje do książeczek nam się przydadzą na pewno.

    OdpowiedzUsuń