o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

poniedziałek, 11 lipca 2011

* Japonka

Swego czasu bawiłam się różnego rodzaju technikami "artystycznymi"
(z lepszym bądź gorszym skutkiem ;), o czym pewnie jeszcze wspomnę.
Mimo kilku niepowodzeń :) zaszczepiła się u mnie jakoś samoistnie sympatia do różnych dziwnych wytworów, które u szeregu osób nie znajdują aprobaty :) <przykładowo...>  ... lubię, nie lubię... pojęcie względne...

Pewnego dnia spodobało mi się malarstwo japońskie. W zasadzie nie wiem czemu, bo brzydkie to jak ... jak co tam kto uważa :) sprawdź oceń sam :)

Spóbowałam... wybrana technika - dosyć pracochłonna, ale jak już się "wyrzeźbi" szablon, można wykonywać dziesiątki kompozycji. 

Kilka przykładów poniżej:
najpierw wycinanie szablonu, oczywiście w rewersie ...


 ... następnie można "nanosić" Japonkę na uprzednio przygotowane według własnych kombinacji tła, :) ... a tu już produkcja hurtowa :)              

P.S.jakaś smutna ta moja... chmm, w zasadzie nie miała się z czego cieszyć :)

2 komentarze:

  1. właśnie przeglądam cały twój blog i nie mogę wyjść z podziwu - zdolna bestia z ciebie :D a te japonki to na prawdę efektowne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń