o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

piątek, 17 lutego 2012

* różne na/ścienne

W poprzednim poście wspomniałam o tym, iż zbieram klucze. Różne, małe i duże, ładne i brzydkie, stare i nowe itd. itp. Nie jestem maniakiem zbierania złomu, ale co zrobić  "kręcą mnie"  stare rzeczy :) Podobnie zresztą jak zepsute zegarki :) Jeśli chodzi o element "kluczowy" to popełniłam kilka zawierających go prac.
 
Dwie z nich, wraz z innymi "naściennymi", przedstawiam poniżej:

< lusterka >

< obrazek do powieszenia >


Muszę przyznać, że oprócz koronkowych wstawek, bardzo podobają mi się wszelakie prace, które można nazwać zwyczajowo "shabby" lub "vintage". Najbardziej w kolorze białym. Na Etsy jest mnóstwo takich cudowności, które nawiasem mówiąc uwielbiam oglądać.  

Razu pewnego "znalazłam" (i tego będę się trzymać :) dwie stare szuflady. Kiedy po rozłożeniu ich na części pierwsze okazało się, że pod okleiną kryją się wyjątkowo piękne (jak dla mnie) rameczki,  postanowiłam zaraz je wykorzystać:

< zawieszki, wykonane z frontów starych szuflad >
Przy okazji wrzucam jeszcze jedną dziwaczną pracę z przeznaczeniem dla osób pasjonjących się krawiectwem :)

< obraz pt."Burda" :) >


 

1 komentarz:

  1. ooo no ta ostatnia praca jest genialna hahaha:D bardzo pomyslowa! :)) z checia walnelabym to na sciane :D niestety dwa zdjecia mi sie nie otwarly i nic nie moge napisac o nich :(

    OdpowiedzUsuń