o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

czwartek, 2 lutego 2012

* bransoletki

Wszelkie przepowiednie dotyczące notorycznego braku czasu "dla siebie", począwszy od momentu pojawienia się Bąbla w domu, niestety się sprawdziły. 

Wobec powyższego, chcąc jakkolwiek egzystować  na blogu, zmuszona jestem uciec się do  fortelu i posiłkować się wyrobami, które co prawda nie są pierwszej świeżości, ale wciąż należą do kolekcji MOICH wyrobów.

Wybór padł na bransoletki. Poniżej zamieszczam kilka zdjęć moich ulubionych:


 Niektóre z nich zdarza mi się nosić również jako naszyjnik:

Jakiś czas temu znalazłam w internecie filmik pokazujący jak zrobić "grube" bransoletki z koralików. Po kilku dosyć mizernych pod względem jakości próbach wykonania takowej, udało mi się uzyskać w miarę zadowalający efekt:

 

Niesiona radością sukcesu "uszyłam" jeszcze pierścionek. Jednak z nim było już duuużo trudniej... przede wszystkim sporo mniejsze koraliki bardzo utrudniają utrzymanie pożądanej struktury:


Na szczęście, jak na użytek własny jest wystarczająco "strukturalny" :)))

2 komentarze:

  1. te bransoletki są bardzo oryginalne, niesamowicie pomysłowe kompozycje , a pierścionek cudo....
    podziwiam gratulując e.a

    OdpowiedzUsuń