o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

wtorek, 28 maja 2013

* spodenki _Balum_Balum_

Pamiętacie może włoską "kreskową" bajkę Balum_Balum o nerwowym ludku żyjącym w świecie wykreowanym przez linię narysowaną tajemniczą ręką?  Serial emitowany był w Polsce zdaje się w latach 80 i 90 jako tzw. wypełniacz czasu antenowego.

Sympatyzowałam z tym tajemniczym ludkiem od kiedy tylko "się poznaliśmy". Niestety bez wzajemności :) ale sentyment został mi do dziś. Dlatego też postanowiłam oddać mu hołd - co prawda tylko na dresach, które wczoraj uszyłam, ale mam nadzieję, że w efekcie byłby zadowolony :) 
 Z harcerskim pozdrowieniem - Balum_Balum!


4 komentarze:

 1. świetna jest ta bajka, a spodenki rewelacja ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Martuś!:)
  Świetny pomysł i Staś na 1000% będzie z takich porteczków bardzo zadowolony:)
  Buziaki posyłam,
  Ola:*

  P.S. za piękny prezent raz jeszcze dziękuję:)
  BUZIA!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsze moje skojarzenie tego ludka było inne. Ale rzeczywiście był taki wypełniacz czasu antenowego :) I fajnie wyszły takie dresiki :)

  OdpowiedzUsuń