o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

środa, 19 lutego 2014

* szaliczek na napy

Chciałam Was dziś zachęcić do przygotowania wielce przydatnej rzeczy, mianowicie "SZALICZKA NA NAPY". Wykonanie stosunkowo szybkie, pracy mało a w efekcie uzyskujemy bardzo praktyczny "zakrywacz szyi" :) Nie wiedzieć czemu moje gardło stało się mało odporne na wszelkie podmuchy  i chłody (starość?!?!?!? :)))  wobec czego postanowiłam sprawić sobie jakiś "ochraniacz". Zdecydowałam, iż forma długaśnego szalika, który plącze mi się kiedy wsiadam do auta i zaczepia o każde dłuższe kolczyki odpada. Wobec powyższego wersja szalika musiała być minimalistyczna, ale nie pozbawiona estetyki. 

...i jak to zazwyczaj ze mną bywa, najpierw szalik zrobiłam dla Dziecia :) a w zasadzie ze względów praktycznych dwa :) a komplet "dla mamy" wciąż w powijakach :))) 


Oczywiście nie mając doświadczenia, pierwszy wykrój zrobiłam nieco "przykusy" :))) ale nic to, małe dosztukowanko i pasuje!
 I prezentacja na modelu zapatrzonym w bajkę :)

 

Jeśli ktoś potrzebuje, proszę pisać, pomogę :) 

W internecie można znaleźć takie szaliczki w różnych formach, jedną z nich prezentują Boginie przy maszynie :) 

 

3 komentarze: