o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

wtorek, 18 marca 2014

* "Domowe" kredki

Ostatnio zauważyłam, że nasz Dzieć... zdaje się deczko wydoroślał! :) Odrzucił pluszaki (oczywiście oprócz tych zasypiajkowych) i przerzucił się na nieco poważniejsze zabawki. Autka i klocki są na pierwszym miejscu, co bardzo mnie cieszy, bo i sama lubię się pobawić. Zdarza się nawet, że jego zaabsorbowanie zabawą sięga 40 minut, co uważam za niezły wyczyn. Ale są i takie momenty, gdzie 5 minut to za dużo. 
Niezmiernie ucieszył mnie fakt, iż załapał układanie domina, i nawet chyba mu się spodobało :) Co prawda jedno układanie to max, bowiem na drugie Dzieć już "nie ma casu", ale dobre i to.

Ku mojej radości zaczyna również "kumać" zasadę układania puzzli, które swego czasu (jak miałam go nieco więcej) były jedną z moich ulubionych domowych rozrywek.

W związku z nieco innymi zainteresowaniami naszego syna, zmuszona byłam nieco się przebranżowić :) w tym miejscu chciałabym Wam przedstawić swoje pomysły na różne sposoby wykorzystania drobnych rzeczy - zacznijmy od... KREDEK!

 Zobaczcie co można zrobić z kredkowych skrawków:


 

Poniżej ściąga więc do dzieła:)
 
                     1. 
           2. 

       3. 
         4. 
           5. 


I TYM SPOSOBEM MAMY ORYGINALNE ŚWIECÓWKI!7 komentarzy:

 1. Bomba! Już nigdy nie wyrzucę starej połamanej kredki!
  Rewelacyjny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja zawsze wyrzucalam końcówki kredek , ostatni raz....
  Zapisuje pomysł,dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 3. z tego względu, że często przeglądamy Twoje wpisy na blogu nominowaliśmy Cię do Liebster Blog Award :) http://www.naszadrogado.pl/2014/03/nominacja-do-liebster-blog-award-nasz-1.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć, bardzo ładnie tutaj na twoim blogu, świetny wpis, bardzo fajnie się go przegląda, zapewne odwiedze twojego bloga także nie raz bo bardzo jest ciekawy w przeciwieństwie do wielu innych blogów - Pozdrawiam Gosia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zdiękuję wszystkim za ciepłe słowa, takie wpisy pozwalają wierzyć, że ktoś tu jeszcze zagląda :)

  OdpowiedzUsuń