o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

środa, 12 listopada 2014

* garaże na budowie

Nieco długo to trwało, ale w końcu się zmobilizowałam i piszę... Coraz trudniej jest znaleźć czas na cokolwiek. Mimo usilnych prób poszukiwań choć strzępków wolnego czasu wciąż natykam się na blokady... główną jest padanie na tzw. twarz w momencie, kiedy właśnie mogłabym zająć się czymś "dla siebie"... ale widocznie tak to już jest. Nie ja pierwsza i nie ostatnia walczę z uciekającym czasem :) 

Ponieważ udało mi się cosik uszyć, spieszę aby się z Wami podzielić swoimi osiągnięciami :) Ponieważ ostatnimi czasy z Dzieciem naszym wciąż coś budujemy, pomyślałam, że mogę nieco zorganizować przestrzeń budowlaną. Niniejszym przedstawiam garaż dla maszyn biorących czynny udział w budowaniu najznakomitszych konstrukcji zajmujących przestrzeń naszego małego pokoju:)

GARAŻE 
 koparki, wywrotki, dźwigu, betoniarki oraz walca
 GARAŻ WYPOSAŻONY JEST
W SKŁADANĄ PLATFORMĘ WJAZDOWĄ

NA PIĘTRZE ZLOKALIZOWANE JEST BIURO BUDOWY
ZE STANOWISKIEM DLA KIEROWNIKA BUDOWY

DRZWI GARAŻOWE OPATRZONE 
SĄ PLAKATAMI 
ZE ZNAKAMI DROGOWYMI


STAŚ BUDOWNICZY 
POZDRAWIA I ZAPRASZA DO ZABAWY!

1 komentarz: