o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

sobota, 15 listopada 2014

garaż i sówka

Jakiś czas temu, tzn. jakoś daaawno to było :) zostaliśmy zaproszeni na dziecięce party pewnego rodzeństwa. Ponieważ w dzisiejszych czasach nie jest łatwo wstrzelić się z jakimkolwiek prezentem, głównie ze względu na fakt, iż zabawek w sklepach jest multum, pomyślałam, że może warto by było podarować jakiś "uszytek"... Tak też uczyniłam. Dla malucha uszyłam plac z garażem opatrzonym zdjęciem Bąbla na kolanach u mamy a dla dziewczynki przygotowałam sówkę i osobisty worek ze zdjęciem do przechowywania różnych różności :)...zawsze to coś unikatowego :)


3 komentarze:

 1. ależ fajne! rzezywiście niezwykle unikatowe, nie kupisz nigdzie :)
  jestem przekonana, że wywołały furrrrorę ...
  pozdawiam
  G

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne. Pogratulowac pomyslow :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej mam taki sam materiał w autka! Z kawałka zrobiłam w tamtym roku poszewkę na materacyk do kojca dla mojego Łobuziaka a reszta czeka na swoją kolej ;)

  OdpowiedzUsuń