o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

środa, 16 listopada 2011

* znajdź przedmiot / spy game

Przeglądając pewnego razu Etsy znalazłam tzw. spy game w wersji "zabawkowej". Postanowiłam wykonać własny model. Niestety nie dysponowałam ani plastikowym granulatem do wypełnienia, ani gotowymi (kupnymi) miniaturkami wszelakich codziennych przedmiotów. Ale nic to, jak się okazało zamiast granulatu świetnie sprawdził się makaron ryżowy :) a w domu jednak znalazły się różne maleńkie przedmioty, możliwe do wykorzystania.

Jak na razie przygotowałam na próbę dwie zabawki:

* * *  PSIA BUDA  * * *
( przód i tył )
(w zbliżeniu)
oraz zestaw elementów do wyszukania w "budzie":


* * *  PINGWIN  * * *
foto en face ...
... oraz pingwin "upadły" :)

elementy "do znalezienia" można równie dobrze wykonać z modeliny


Bardzo mnie ciekawi, czy dzieci faktycznie zainteresuje taka "wyszukiwanka"?


6 komentarzy:

 1. Śliczne choć pewnie trudno wymienić przedmioty. Z tego co widziałam na blogach butelka szpiega cieszy się dużym zainteresowaniem u dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chwilkę zastanawiałam się nad możliwością wymiany elementów, wszywając np. ekspres. Jednak byłoby to chyba zbyt ryzykowne, biorąc pod uwagę pomysły dzieciaków :) Po zabawie mogłoby się okazać, że ilość elementów w zabawce drastycznie się zmniejszyła :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł cudowny. A wykonanie pierwsza klasa. Siedzę od wczoraj na Twoim blogu i podziwiam. Same cuda robisz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł. A może dodać małe foto osób znanych dziecku? Oprawić w pleksi, lub wykorzystać folię z identyfikatorów, niech szuka bliskich

  OdpowiedzUsuń