o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

sobota, 31 sierpnia 2013

* domek z kartonu

Wiele razy korzystałam z dobrodziejstw kartonowych, wykorzystując je jako szuflady pod łóżko na zabawki, pudła na różne drobiazgi a niedawno, jeden z solidnych kartonów po jabłkach z pewnego "owadowego" sklepu stał się domkiem dla małych ludzików. 

"Dzieciu" bardzo się spodobał ten pomysł, tym bardziej, że całą pracę wykonaliśmy wspólnie.

1. najpierw, wycinanie różnokształtnych drzwi,
wykonanie uchwytów i pięter (półek):
2. następnie wstępne kolorowanie i podpisywanie:


 
 3. dalsze upiększanie - przyklejanie wszelakiej maści naklejek:
  4. na koniec drobne poprawki wykończeniowe:
 5. i domek GOTOWY! :

 Szczerze polecam tego rodzaju "aktywność", przede wszystkim ze względu na możliwość spędzenia wspaniałego czasu z dzieckiem patrząc jednocześnie na radość w oczach malca, wynikającą z możliwości tworzenia czegoś własnego. W odniesieniu do kupnych zabawek zazwyczaj staramy się uczyć: "nie niszcz, szanuj, nie rzucaj", a z tą "zabawką" można robić wszystko! Co więcej, cała jest JEGO, bo została wykonana wg własnego projektu :)))


1 komentarz:

  1. Ale fajowy domek!!!Musze znaleźć dobry nożyk i porządna skrzyneczkę!!!!

    OdpowiedzUsuń