o mnie

Moje zdjęcie
Częstochowa, Poland
Hobby to ważna rzecz. W związku z licznymi pasjami, które się do mnie przyplątały i nie chcą puścić, doszłam do wniosku, że ktoś w końcu powinien wynaleźć sen w pigułce. Wtedy miałabym więcej czasu na realizowanie swoich pomysłów, które wciąż kotłują mi się w głowie. Na razie musi mi wystarczyć tyle wolnego ile mam :) KONTAKT: marta.mojepasje@gmail.com

RYSki - rysunkowe cuda!

RYSki - rysunkowe cuda!

Ostatnie posty

piątek, 18 stycznia 2013

* torba filcowa

Od dosyć dawna chorowałam na filcową torbę. Ponieważ ceny takich toreb skutecznie opóźniały podjęcie decyzji o zakupie, postanowiłam w między czasie spróbować skroić swoją własną. Taką zwykłą, prostą, A4. No i oczywiście z obowiązkowym elementem "vintage" (co w moim, może błędnym odczuciu, oznacza coś szarego bądź koronkowego :))) nic to, moje "vintage" - moje odczucia :) 

Torba utknęła na etapie 'bezrączkowej', ale wczoraj Nasz Synio z niekłamaną radością dostał się do mojej szuflady z tasiemkami, sznurkami itp. i zrobił efektownego "pilota", wyrzucając w ciągu 5 sek całą zawartość na ziemię... mi w drugą stronę zajęło to 10 minut... Ale nie ma tego złego, bowiem Staś kierowany wybornym gustem wygrzebał i zaczął przeżuwać z miną zdobywcy jakąś szarą tasiem. Po kilku próbach przekupstwa udało mi się ją odzyskać i umocować w miejscu przeznaczenia :) Przydała się również pewna "poduszkowa" koronka :) Ha! I torba gotowa!


Ale, ale! Ku mojej uciesze otrzymałam niedawno od hojnego Mikołaja drugą wymarzoną filcówkę! Prawdziwą, sklepową! :) Jest cudna! Zresztą sami zobaczcie:


___... na prawdę nie wiem jak Djed Maroz mógł się domyśleć,
przecież nie zdążyłam wysłać listu... :)))

Tak czy siak - bardzo dziękuje :)

2 komentarze:

  1. Super torby!!! Obie piękne!!! Twoja własnoręcznie zrobiona jest wyjątkowo urocza:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Znam kogoś kto również choruje na taką torbę:) Świetna robota! Najbardziej jednak lubię zaglądać na Twój blog z powodu cudeniek jakie tworzysz dla synka :) Ja też dla mojej córci spędziłam niejeden wieczór przygotowując coś co sprawi jej frajdę:) pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń